Számonkérés

Windows Movie Maker programmal készítsetek videót:  (2x45 perce lesz a feladatra)

-          Téma: Tiszaalpár nevezetességei

-          Hozd létre a Tiszaalpár nevezetességei nevű mappát a saját könyvtáradba, és a munkád folyamán ebbe a mappába dolgozz.

-          A videó hossza minimum 2 perc.

-          Képek letöltéséhez használhatjátok a www.tiszaalpar.hu weboldalt, vagy az Internet keresőjét.

-          Nevezetességek lehetnek: Várdomb, Szikra-és az Alpári rét, Jótanács Anyja római katolikus templom, Zárdatemplom, Szent István templom, Árpád kori falu, Iskola stb…

-          Tartalmazza az órán tanult beállításokat.  Áttűnés, pásztázás, vizuális effektek, feliratok (cím, rendező, szereplők).

-          Legyenek képaláírások, ahol röviden bemutatod, hogy melyik képen milyen nevezetességet látunk, esetleg rövid történetét ismerteted. 1-1 nevezetességet akár 3-4 képkockán keresztül is bemutathatod.

-          Vegyél fel zenét is a projektbe, amit a youtubról tölts le a tanult módon.

A félig kész munkádat, „tiszaalpar projekt” néven mentsd el.